Silny ból kości ogonowej i krwiak po uderzeniu

dobry wieczór. mam pytanie odnośnie kości ogonowej. uderzyłam się w nią kilka lat temu. po 2 latach zaczęła, mnie boleć. teraz mija 6 lat od uderzenie a ból jest straszny. byłam już u 10 lekarzy i sami nie wiedzą co mi powiedzieć na moje wyniki i odsyłają dalej! najpierw leczyli mnie na koksykogynię, a jak zrobiłam sobie rezonans i usg transrektalne. wyszło mi że jest kość skrzywiona i znajduje się tam jakiś zwłókniały krwiak o wielkości ok 2cm na 3cm. co mam robić? do jakiego lekarza mam iść?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, chyba że krwiak znajduje się w tkankach miękkich to wtedy udać się najlepiej do lekarza chirurga kolorektalnego. Sądzę, że warto jest udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.