Silny ból kręgosłupa a odebranie wyniku RTG kręgosłupa

Witam. Mam 19 lat. Wczoraj zlecono mi badanie RTG kręgosłupa lędźwiowego. Dziś odebrałam wyniki: "Pogłębienie lordozy lędźwiowej. Kątowe położenie k. Krzyżowej, lumbalizacja S)1, sklerotyzacja i łukowaty zarys płytek granicznych trzonów kr. lędźwiowych jak w zmianach przeciążeniowych. Czy to coś poważnego? Już od czterech dni mój kręgosłup w okolicach lędźwi strasznie boli, i mimo przyjmowanych zastrzyków jest coraz gorzej.

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam, że z powyższym wynikiem powinna zgłosić się Pani do ortopedy. po przeprowadzeniu badania oraz analizie powyższego badania dodatkowego będzie możliwe ustalenie dalszego postępowania.