Silny ból kręgosłupa po porodzie

Witam serdecznie. Mam 22 lata. Moje dolegliwości zaczęły się 1,5 roku temu. W lipcu 2013 roku zostałam mamą. od tego momentu zmagam się w bólem kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, tuż nad pośladkami. Ten ból jest okropny, kłujący, dokuczający niezależnie czy siedzę, czy leżę, czy stoję. Kładę się spać z bólem, i mimo przespanej nocy z bólem wstaję. Nie mogę normalnie funkcjonować, mam problem z różnymi czynnościami. Odczuwam takie jakby promieniowanie, ucisk. Proszę o radę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki kręgosłupa. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.