Silny ból lewego podbrzusza, bóle głowy i gorączka

Wczoraj wieczorem źle się czułam, miałam ból głowy i gorączkę. W nocy dołączył do tego strasznie silny ból lewego podbrzusza. Pojawia się on co pół godziny i towarzyszy mu lekka biegunka oraz wymioty. Nic dziś nie mogę zjeść, ponieważ po posiłku od razu pojawia się ból. Moje posiłki wczoraj nie wyróżniały się niczym wyjątkowym. Z czego może wynikać ten ból? Brałam dziś środki przeciwbólowe, lecz nic mi nie pomogło. Czy powinnam udać się do lekarza czy to może być zwykła grypa żołądkowa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem błędu żywieniowego, ale także zakażeń wirusowych, bakteryjnych, itd. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zaleci właściwe postępowanie. Do tego czasu proszę dbać o przyjmowanie dużej ilości płynów.