Silny ból łydek a siedzący tryb pracy

Witam już od dłuższego czasu miewam silne bóle kończyn dolnych w okolicach łydek i stup. Podczas dnia łydki bolą nieraz tak ze nie dam rady usiedzieć w jednym miejscu i muszę wstawać żeby się przejść. A w nocy bóle są tak silne ze muszę zażywać tabletki przeciwbólowe. Prace mam siedząca i nie przemęczam się zęby mnie tak bolały nogi. Dawniej grałem w piłkę przez 6 lat i może stad te bóle z przesilenia nóg. Obecnie nie gram z powodu kontuzji. Proszę o radę.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Pana dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem schorzeń neurologicznych, naczyniowych, kostno-mięśniowych, itd. W celu wskazania najbardziej prawdopodobniej przyczyny lub przynajmniej ukierunkowania dalszej diagnostyki proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad oraz Pana zbada. Najpewniej konieczne będzie także wykonanie badań dodatkowych.