Silny ból nadbrzusza nasilający się po zażyciu leków lub alkoholu

Ból nadbrzusza po prawej stronie ból jest kłujący. Boli juz parę miesięcy mialem usg wszystko było ok. Ból sie nasila po spożyciu alkoholu, tabletek przeciwbólowych a najbardziej po antybiotyku. Co to może byc?

Być może ból związany jest z jakimś stanem zapalnym w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego powstającego po lekach czy też alkoholu. Trudno mi określić przyczynę dolegliwości bez bezpośredniego badania. Trzeba rozważyć celem pogłębienia diagnostyki wykonanie gastroskopii. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem.