Silny ból nogi jako objaw menopauzy

Witam, mam 48 lat i od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie nogi [ dokładnie uda ], najbardziej odczuwam to jak wchodzę po schodach bądź pod górkę. Czuje się tez przy tym strasznie zmęczona. Czy to mogą być objawy menopauzy? Dziękuję.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie jest to typowy objaw menopauzy. Proszę zgłosić się do lekarza POZ celem diagnostyki.

Pozdrawiam.