Silny ból okolicy lędźwiowej od pięciu miesięcy

Witam, od około 5 miesięcy budzi mnie w nocy silny ból okolicy lędźwiowej, boli w każdej pozycji,najgorzej na plecach. W ciągu dnia ból ustaje albo zmniejsza się znacznie, nie nasila się przy schylaniu itp. Byłam już z tym u kilku lekarzy, m.in. u neurologa, stosowałam Tolperis, Aulin bez skutku. Rtg wykazał skoliozę lewostronną miernego stopnia w odcinku lędźwiowym. Wizytę w poradni rehabilitacyjnej mam dopiero w maju, co mogę zrobić do tego czasu ?W jakiej pozycji spać, jak ćwiczyć?

Witam, troszkę za mało informacji pani podaje. Proszę napisać czy dolegliwości pojawiają się przy dłuższym siedzeniu? Wstawanie jest z bólem czy bez bólu? Ból jest umiejscowiony centralnie w odcinku lędźwiowym? Czy gdzieś promieniuje? Np. do lewej lub prawej kończyny? Pisze pani że nie nasila się przy schylaniu, a jak wraca Pani do pozycji wyprostowanej to z bólem czy bez?
Pozdrawiam