Silny ból pleców i nóg u 18-latki

nie mam pojęcia co robić,pisałam już z zapytaniem (18latka ból plecòw i nóg). czy ze względu na wiek powinni mnie odrazu potraktować poważnie czyli w szpitalu zrobić wszystkie badania?i czy ze względu na to,że po 3msc przypomniało mi się że upadłam nie powinien to być dla nich alarm że jak najszybciej trzeba sprawdzić do jakich zmian doszło?jak wygląda reakcja lekarzy i leczenie tego w Polsce,ponieważ mieszkam w Holandii a na prawdę mam dosyć w wieku 18lat.. dziękuje i pozdrawiam

Witam. Postępowanie w tego rodzaju przypadkach zależy przede wszystkim od wyników wstępnego badania fizykalnego przeprowadzonych przez lekarza pierwszego kontaktu.