Silny ból pleców i ucisk w klatce piersiowej u męża

Witam, mojego męża strasznie bolą plecy. Nie wiemy już co robić, bo nie wiemy czy to od kręgosłupa czy może mięśnie . zaznaczę że mąż ma pracę gdzie bardzo dużo dźwiga (w magazynie).miał robiony rezonans i wyszło że są jakieś wypukliny i guzki szmorgla (nie wiem jak się pisze).mial też robione masaże, ale nic nie przechodzi.a gdy go tak boli to i źle mu się oddycha, ma takie jakby ściskanie w klatce piersiowej.Chodził również do lekarzy ale żaden nic nie pomógł. Proszę o jakieś pokierowanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.