Silny ból po bocznym uwolnieniu rzepki

Witam jestem po bocznym uwolnieniu rzepki ,niby lekarze mówią że jest Oki drugi rezonans też wykazał tylko rozlane uszkodzenie troczka rzepki z pogrubieniem i stan zapalny. Ale ból był nie do zniesienia ja chodzić nie mogę i diagnoza: uogólniona wiotkość stawów. Dowiedziałam się że z tad problemy z nogą ręką i bólem pleców. Ale tego u mnie w mieście nikt nie chce leczyć,jak to leczyć i gdzie?ja chcę pracować być sprawna.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości przeprowadzenia badania i szczegółowych informacji odnośnie przebiegu leczenia nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ortopedami z ośrodka referencyjnego (w Pani przypadku Gdańsk albo Szczecin).