Silny ból pochwy i krocza oraz białe, bezwonne upławy

Bardzo proszę o odpowiedz.Od dłuższego czasu mam silny ból pochwy i krocza.Tak jakby po pobiciu.Bardzo mnie piecze w srodku pochwy.Mam upławy białe bezwonne.Ból jest nie do wytrzymania.Czuje skurcz miesni w kroczu i pochwie.Czesto tez oddaje mocz.Dodam ze miałam niedawno infekcje pochwy grzybicza po antybiotyku.Biore tabletki rozkurczowe ale nic nie pomagają.Ból nasila się przy chodzeniu.Czy to choroba skurczu miesni?DZIEKUJE.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy nie są charakterystyczne dla jednej, konkretnej choroby. Wskazana jest pilna konsultacja z lekarzem ginekologiem, gdyż Pani stan wymaga weryfikacji klinicznej. Mogło dojść do rozprzestrzenienia się zakażenia grzybiczego pochwy na inne narządy w miednicy mniejszej, co wymagałoby natychmiastowego leczenia. Możliwe są bowiem powikłania, którym w porę należy zapobiegać.