Silny ból pod łopatką

Witam, od jakiegoś czasu boli mnie pod prawą łopatką bul był długo do zniesienia (3 tygodnie) ale dwa dni temu bardzo się nasilił boli mnie już cała łopatka i to dosyć mocno. Przykleiłam plaster rozgrzewający ale tylko się pogorszyło. Czy są jeszcze jakieś metody na ten ból czy powinnam iść do lekarza
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zdecydowanie proszę nie zwlekać, tylko udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Wskazane jest bowiem dokładne zebranie wywiadu i zbadanie Pani. Być może konieczne będzie także wykonanie badań dodatkowych. Wśród potencjalnych przyczyn Pani objawów znajdują się: zapalenie korzeni nerwowych, półpasiec, zmiany przeciążeniowe i wiele innych.