Silny ból pod obojczykiem i brak poprawy po leku przeciwbólowym

Budzi mnie silny bol pod lewym obojczykiem. Jeden APAP nie pomaga. Wzielam drugi. Cisnienie 104/70, puls 64. Mam 70 lat. Czy mam jechac na SOR? Jest polnoc.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruję szybki kontakt z lekarzem. Sam bez możliwości przeprowadzenia badania i zlecenia ew. dodatkowych badań nie jestem w stanie zasugerować przyczyny problemu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski