Silny ból podbrzusza i brązowo-czerwona wydzielina z pochwy

Witam 23 paź miałam początek okresu od 12 listopada zauważyłam czerwone plamienie 15 list też później przerwa i i 17 wieczorem bardzo silny ból podbrzusz a dziś tj 19 tępy ból i brązowo czerwoną wydzielinę z grudkami musiałam urzyć podpaski i wydaje mi sie ze przybywa na niej tej wydzieliny Odsawiłam tabletki anyt ale nie staram sie o dziecko Co sie ze mną dzieje nie mam jak iśc do ginekologa bo nie mam miejsc POMOCY

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie grudkowej wydzieliny z pochwy może być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości (np. zaburzenia hormonalne). Proszę w miarę możliwości spróbować przyspieszyć wizytę u ginekologa, gdyż konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia.