Silny ból podbrzusza i z obfitym krwawieniem 14 dni po miesiączce

Witam, 12 października odbyłam normalną miesiączkę, do tej pory moje cykle były regularne, 26 października dostałam kolejną, której towarzyszy ból w podbrzuszu i bardzo obfite krwawienie(wydzielina jest żywo czerwona ze skrzepami), co może być tego przyczyną?

Elżbieta Rhone

Witam,
przy wystąpieniu silnego krwawienia powinna się Pani koniecznie zgłosić do lekarza, przyczyn może być wiele - konieczny będzie dokładny wywiad i badanie przedmiotowe oraz ew badania dodatkowe.