Silny ból podczas inicjacji seksualnej i stosunków

Witam, mam 20 lat, jestem dziewczyna i ponad 9 miesiecy temu stracilam dziewictwo. Moj pierwszy raz byl nie do opisania bolesny pomimo kilku prob wczesniej i bardzo delikatnego chlopaka. Za kazdym razem mnie boli przy wejsciu ale i dalej podczas stosunku. Bylam juz kilka razy u pani ginekolog lecz ta mowi mi ze wszystko jest w porzadku, przepisala mi tylko masc o nazwie Bepanthen i powiedziala zebym zmienila mydlo na intymne, co oczywiscie juz pol roku temu zrobilam ale bez zmian...co robic? :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się ponownie do lekarza ginekologa najlepiej ze specjalizacja seksuologa.