Silny ból podczas penetracji i możliwość dostania się spermy podczas seksu analnego

Dzień dobry. Problem polega na tym, że przy penetracji odczuwam tak strasznie silny ból iż nie jest ona możliwa. Więc jestem dziewicą. Mój cykl miesiączkowy jest już regularny i trwa 28 dni. Okres jest bardzo bolesny. W ten piątek dostałam okres. Dnia wczorajszego uprawiałam seks analny i wydaje mi się, że po tym sperma dostała się do mojej pochwy lecz nie jestem pewna. Jak duże jest ryzyko zajścia w taki przypadku? I z jakiego powodu mogę nie być w stanie uprawiać seksu?

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższym problemem powinna zgłosić się Pani do ginekologa/seksuologa. Niestety bez badania ciężko jest określić przyczynę. Co do ryzyka zajścia w ciąże jest ono raczej niskie.