Silny ból podczas pierwszej penetracji i próby stosunku

Witam . Mam mały problem . Mam 20 Lat i jestem dziewicą . W osatnim czasie chciałam współżyć z chłopakiem . Ale mamy mały problem a mianowicie Kiedy próbował we mniie wejść strasznie mnie bolało . Próbowalismy juz pare razy . Myślałam nawet ze to moze przez gumek on nie moze wejsc . Co moge zrobic zeby w koncu nam sie udało . Bardzogo kocham i chce właśnie z nim to przyżyc .. A nie da sie . Pomocy :(

Dzień dobry.

Tzw. "pierwszy raz" może być bolesny, bo wiąże się przecież z fizycznym przerwaniem błony dziewiczej. Na podstawie przytoczonych informacji trudno powiedzieć, czy opisywany problem jest "naturalny", czy wiąże się z głębszymi zaburzeniami, czyli np. dyspareunią - odczuwaniem bólu podczas próby penetracji pochwy. Pomocne byłoby sprawdzenie, czy ból odczuwa Pani jedynie podczas wprowadzania członka partnera, czy też również podczas np. samodzielnego wkładania palca czy wibratora.
Tak, czy inaczej - najprościej byłoby skonsultować problem z seksuologiem.

Pozdrawiam.