Silny ból podczas pierwszych stosunków seksualnych

Razem z partnerem jak mielismy przezyc nasz pierwszy raz wiekszosc z prob seksu byla nie udana gdyz ja odczuwalam wielki bol podczas wprowadzania czlonka.Ale nie dzialo sie tak zawsze. Pare razy udalo sie wprowadzic czlonka bez wiekszego bolu i doszlo do stosunku aczkolwiek ciezko mi powiedziec czy doszlo do rozerwania blony dziewiczej( pojawilo sie niewielkie krwawienie nastepnego dnia). Kolejnym razem znow sie nie udalo i tak na przemian(czesciej sie nie udawalo z ponownego bolu)Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, niezbędne badanie ginekologiczne.