Silny ból podczas próby stosunku

Witam.Mam 35 lat jestem mamą od 8 lat. Marzę o drugim dziecku.Niestety pojawił się problem. Od jakiegoś czasu odczuwam bardzo silny ból przy próbie wprowadzenia członka do pochwy. W zasadzie jest to niemożliwe. Używanie żelu nawilżającego nic nie pomaga. Odczuwam całkowite zaciśnięcie wejścia do pochwy a wargi sromowe staja się opuchnięte. Po każdej próbie wejścia do pochwy pojawia się silny ból i przez kilka dni nie mogę nawet normalnie oddawać moczu bo ból jest straszny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczna jest natychmiastowa konsultacja z ginekologiem.