Silny ból podczas seksu przy tyłozgięciu macicy

Witam. Od około roku odczuwam ból przy stosunku, tak silny, że zdarza mi się zwijać z bólu. Zazwyczaj to zdarza się w pozycji od tyłu ale nie tylko. Ginekolog stwierdził u mnie tyłozgięcie macicy i stwierdził, że bóle są z nim związane i tak już po prostu jest przy tym defekcie. Ale czy to normalne, że ból jest tak silny, że nie mogę wytrzymać w tracie uprawiania seksu? Zaczyn a niepokoić to mnie i mojego partnera.

Aleksander Ropielewski

Kwestia odczuwania bólu jest bardzo indywidualna. Niestety możliwe, żę dolegliwości bólowe są tak silne jak to Pani opisuje. Zawsze należy wykluczyć ew. inne przyczyny na podstawie badania ginekologicznego i USG.