Silny ból podczas wkładania penisa do pochwy

witam, mam pytanie.Jestem kobietą, od prawie roku staram się wyleczyć z dolegliwości związanych z bólem podczas "wchodzenia" do pochwy. Mam stan zapalny, którego nie mogę wyleczyć, albo likwiduję na krótki czas. Brałam różne tabletki, robiłam cytologie, USG. Nic nie pomaga, podczas wejścia członka do pochwy czuję okropny ból, tak samo podczas badania ginekologicznego. I tu moje pytanie, czy pryczyną mojego problemu może być mój partner? Mimo iż go nic nie boli, nie ma wysypki, krostek?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe podczas stosunku mogą być wynikiem stanu zapalnego, niedostatecznego nawilżenia czy też podrażnienia błony śluzowej pochwy. Przede wszystkim powinna Pani jednak wyleczyć infekcję.