Silny ból podczas współżycia 4 miesiące po porodzie

Witam. Jestem 4miesiace po porodzie cc. Od miesiaca próbuje współżyc z mężem jednak tak bardzo boli że nie jest to możliwe. Po wejściu okolo 1,5cm odczowam jakby ścianę/błone nie do przebicia mąż też mówi że tak czuje i w tym momecie zaczyna sie ból, jakby mnie ktoś rozcinal od środka. Próbowaliśmy różnych pozycji i nic z tego, używalismy nawet zelu nawilżające. Byłam miesiąc temu u lekarza i było wszystko ok. Dodam jeszcze, ze to była moja trzecia cc. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.