Silny ból promieniujący od karku po barki i pod łopatkę u 35-latki

witam , pojawił mi się silny ból promieniujący od karku po barki i pod łopatkę ,zaczęło się w nocy i występuje do teraz. Mam 35 lat , a dokładnie tydzień temu wystąpiły mi jak to lekarz określił "kołatanie serca, omdlenie", tez często wysepuja bóle głowy tzw. migreny

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że mogą mieć wiele różnych przyczyn. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ewentualnie wykonanie badań dodatkowych. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem POZ.