Silny ból przy współżyciu u 24-latki

witam. czym jest spowodowany silny ból przy współżyciu? uprawialiśmy z chłopakiem seks dwa razy, przy pierwszym razie strasznie mnie bolało i wystąpiło krwawienie, ale dał radę włożyć prawie całego członka. Zrobiliśmy prawie miesiąc przerwy, żeby się zagoiło, i przy drugim razie jest jeszcze większy problem. ból jest tak silny że mam wrażenie że mnie chyba rozerwie za chwile, i chłopak da radę mi włożyć może z 3-4 cm bo nie wytrzymuję z bólu. tak samo jest z wibratorem, da radę tylko parę cm i pojawia się silny ból. Tu chyba nie jest kwestia nawilżenia, bo "wspomagamy" się dodatkowo żelem intymnym, a mimo to dalej nic. jaki może być problem?

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc. Jednakże radzę udać się do ginekologa. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski