Silny ból ręki po zgnieceniu przez maszynę
Trzy miesiące temu miałam wypadek w pracy, maszyna zgniotla mi rękę. Rtg nic nie wykazał. Reka nadal strasznie boli w okolicy kostek palca serdecznego i środkowego po zewnętrznej i wewnętrznej stronie lewej ręki oraz kostka palca wskazujacego po stronie sąsiadującej z nadgarstkiem. Ból jest rowniez promieniujący od dłoni w stronę ramienia. W okolicy kostek nadal utrzymuje sie zasinienie. Tabletki przeciwbólowe i maści nic nie pomagają. Palec serdeczny bezwladnie sie rusza, jest czucie i siła .

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Prawdopodobnie dolegliwości wynikają ze stanu zapalnego i miejscowego podrażnienia nerwów.