Silny ból stopy po usunięciu odcisku

Witam! Byłam na zabiegu odcisku, powiedzieli mi że został wycięty. Ale po zabiegu coraz gorzej mnie boli i prawie nie mogę chodzić. Proszę o pomoc.

Być może odczuwany ból jest bólem pozabiegowym, powinien zmniejszać się. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi, konieczny jest kontakt z osobą wykonującą zabieg, proszę nie bagatelizować objawów.