Silny ból stopy podczas chodzenia

Od trzech tygodni odczuwam silny bol stopy przy chodzeniu i stopa jest spuchnieta. Nie bylo zadnego urazu. Nie ma zadnych zaczerwien ani innych objawow. Dziekuje z gory za jakies pomysly co to moze byc. U lekarza jeszcze z tym nie bylam

Dzień dobry
Niestety nie da się postawić diagnozy internetowo - mogą to być zmiany zwyrodnieniowe, zmiany przeciążeniowe, złamanie zmęczeniowe, zapalenie pochewek ścięgnistych i inne. Wskazane jest wykonanie prześwietlenia i konsultacja ortopedy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego