Silny ból szóstki po ekstrakcji zęba

6 dni temu miałam usuwaną zatrzymaną dolną ósemkę. Dziąsło zostało zaszyte. Od dwóch dni odczuwam silny ból szóstki mimo iż jest zdrowa. Okolica po usunięciu ósemki nie boli bardzo mocno. Czy możliwe jest, że suchy zębodół po dłutowaniu ósemki daje silne objawy bólowe, które odczuwam na szóstce??? Czy raczej przy suchym zębodole ból umiejscawia się w miejscu ekstrakcji?

Objaw, który Pani podaje jest w tej sytuacji do przyjęcia.6 jest OK, a ból promieniuje z okolicy pozabiegowej i wcale nie musi to być tzw." suchy zębodół". Rana się goi, a kontrola w gabinecie nie będzie błędem.