Silny ból szyi przy pochyleniu głowy w lewą stronę

Witam. Odczuwam straszny ból w szyi przy pochyleniu głowy w lewą stronę (w stronę barku). Gdy obudziłem się wszystko było w porządku, po zjedzeniu śniadania przeciągałem się i odczułem wtedy właśnie po raz pierwszy ból i od tego momentu nie mogę pochylić głowy w lewą stronę. Proszę o odpowiedz, co mi się stało i co mam z tym zrobić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany ból może być spowodowany nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.