Silny ból u wejścia do pochwy

Witam. Mam pewien problem, a mianowicie - moja partnerka podczas seksu, a także już podczas pieszczot i wkładani dwóch palców czuje silny ból u wejściu pochwy. Z innymi partnerami też tak miała, a ginekologowie mówią, że po prostu tak ma. Czy jakoś można temu zaradzić? Czy mogą być jakieś konkretne przyczyny tego bólu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby konkretnie odpowiedzieć na to pytanie wskazana jest konsultacja ze swoim lekarzem - ginekologiem, który po zbadaniu może się wypowiedzieć w tym temacie. Niemniej jednak możliwe iż pochwa nie jest na tyle rozciągnięta i stąd pojawia się ból.