Silny ból w dole brzucha i okolicach krzyża oraz pieczenie miejsc intymnych

Witam, moim problemem jest silny ból w dole brzucha i okolicach krzyża oraz pieczenie miejsc intymnych. Wszystko zaczęło się gdy zaczęłam uprawiać seks z moim chłopakiem.zaczęłam się źle czuć było to częste oddawanie moczu uczucie pełnego pęcherza i osłabienie, trafiłam do szpitala, powiedziano mi że w moczu jest krew- przepisano mi 2 razy pod rząd antybiotyki na zapalenie pęcherza Przez chwilę wszystko się uspokoiło,dziś po wczorajszej masturbacji odczuwam silny pulsacyjny ból w podbrzuszu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy świadczą o nawrocie infekcji. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.