Silny ból w dolnej części brzucha i wymioty przez 4 miesiące u 14-latki

Dzien dobry. Moja corka ma 14 lat i bardzo silny bol w dolnej czesci brzucha.teraz doszly wymioty.miala robione badania krwi usg brzucha i mocZ.wszystko wyszlo ok. Bol trwa juz 4 miesiace. Dwa miesiace temu wykryto u niej powiekszone cysty ktore popekaly.teraz jest czysto .prosze o pomoc .przez 4 miesiace chodzimy co dwa tygodnie do szpitala i co tydzien do lekarza rodzinnego.i nikt nie moze postawic diagnozy co dolega mojemu dziecku.prosze o pomoc.z gory dziekuje Agnieszka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże ginekologiczne. Warto rozszerzyć diagnostykę w tym kierunku.