Silny ból w dolnym odcinku lędźwiowym kręgosłupa

mam 41lat mam niesamowity ból w dolnym odcinku lędzwiowym kręgosłupa,protacja kręgów lędzwiowych na rtg,najgorzej jak wstaję i całym ciężarem stoję prosto,trochę ulży jak klęczę i trochę robie koci grzbiet najpierw do ortopedy czy neurologa proszę o radę.Monika

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję najpierw zgłosić się do swojego lekarza POZ, ponieważ on na podstawie badania będzie mógł określić konieczność wizyty albo u ortopedy albo u neurologa. Na podstawie samego opisu nie można dobrze doradzić czy ten specjalista czy inny, konieczne jest badanie. pozdrawiam