Silny ból w klatce piersiowej po lewej stronie w okolicach żeber

witam we wtorek miałam usuwane polipy i mięśniaki macicy po zabiegu czułam się wspaniale. od 20 godzin dokucza mi bardzo silny ból w klatce piersiowej po lewej stronie w okolicach żeber. nie mogę wykonywać żadnych ruchów bo ból jest przeszywający. nie gorączkuje i od zabiegu prowadzę bardzo oszczędzający tryb życia a teraz nie wiem co może być przyczyną takiego stanu. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do szpitala, gdyż może ( podkreślam słowo MOŻE ) mieć to związek z powikłaniami zakrzepowo zatorowymi.