Silny ból w klatce piersiowej po wypiciu alkoholu

Na wstepie mam 28 lat i nie mam zadnych problemów alkoholowych. Gdy nadarzy sie jakas okazja do spozycia alkoholu (wodki) to po wypiciu 50ml pojawia sie moj problem, silny bol pod klatka na srodku gornej części brzucha. Bol jest tak silny ze nie potrafie sobie juz z nim poradzic. Pisze ze juz poniewaz pomagalo mi wypicie czegos cieplego. Lecz ostatnio wypilam wiecej niz kieliszek i bol utzymywal sie ponad 15 min i cieple nie pomoglo, zwijalam sie z bolu. Taki bol pojawil sie 1raz jakis rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.