Silny ból w kostce i opuchlizna

Od pół roku odczuwam silny ból w lewej kostce, który nie mija w czasie spoczynku. Czasami pojawia się puchnięcie kostki.Lekarz stwierdził płaskostopie poprzeczne.Ból powoduje utykanie.Od 3 miesięcy odczuwam także ból w prawym udzie oraz w kolanie.Stanie na prawej nodze powoduje silny ból i sztywność uda.Mam zwyrodnienia w kręgosłupie oraz przez 6 miesięcy nosiłam gorset ortopedyczny(zmiażdżone dwa kręgi). W jaki sposób mam sobie pomóc i gdzie szukać pomocy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, potrzebne sa badania dodatkowe w celu stwierdzenia dlaczego stopa puchnie. Zalecam udac sie do ortopedy, wykonac badanie RTG i USG stawów stopy. Pozdrawiam