Silny ból w lewej nodze od kolana do stopy

Witam serdecznie, Dopada mnie niesamowity ból w lewej nodze,od kolana w dół, z przodu nogi lekko po lewej stronie. Siedzę, wstaję i wtedy się zaczyna. Ból jest tak silny, że łzy same mi się cisną do oczu, nie ma mowy wtedy o poruszeniu nogą ani nawet rozmasowaniu. Nie mogę jej dotknąć tak boli. To trwa 4-5 min, wczoraj trzymało mnie z 10 min. Potem przechodzi, zostaje lekki ból w kolanie. Kiedyś już to miałam ,co parę dni mnie męczyło, zniknęło na rok, wczoraj wróciło. Co to może być ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u ortopedy ponieważ bez zbadania niestety nie mogę określić co moze byc przyczyna. Warto wykonac badanie RTG i USG kończyn dolnych. Pozdrawiam