Silny ból w lewym podżebrzu, problemy z wypróżnianiem, gazy i odbijanie

Witam! Co może być przyczyną silnego bólu kupującego z lewej strony podzebrza, problem z wyproznieniem, gazy i odbijanie się, brak apetytu, opuchnięty brzuch, ból i objawy utrzymują się przez 3 dni, nasila się przy lezeniu i szczególnie w nocy. Proszę o radę czy powinnam się zgłosić do specjalisty? Z GORY DZIEKUJE

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy te mogą być spowodowane problemami z chorobą wrzodowa a także dolegliwościami ze strony trzustki. Proszę się zgłosić do lekarza gastroenterologa. Pozdrawiam.