Silny ból kręgosłupa piersiowego między łopatkami

witam,
bardzo prosze o interpretacje rtg kręgosłupa: Kręgosłup TH zdjęcia A-P , boczne-śladowe (ok. 2 st) skrzywienie lewowypukłe. Drobne nierówności płytek granicznych trzonów. Chciałam zaznaczyć ze cały czas odczuwam silny ból w odcinku piersiowym kręgosłupa (między łopatkami), który uniemożliwia mi robienie codziennych czynności.
Kiedyś miałam bóle kręgosłupa piersiowego, w badaniach nic za bardzo nie wyszło i z czasem mi samo przeszło, a teraz niestety wróciło, badanie wyszło jak wyżej, wizytę u lekarza mam dopiero za 2 miesiące, a nie chciałabym nic nie robić, bo jednak cały czas mnie boli i boję się, że będzie coraz gorzej. A może powinnam wykonać w miedzyczasie jeszcze jakieś inne badanie odcinka piersiowego, które pomoże zrobić dokładniejszą analizę?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zapewne chodzi o neuropatię miedzyżebrową.
Fizjoterapęta i terapia manualna, regularne ćwiczenia, np Pilates, jeśli ból uniemożliwia wymienione aktywności do rozważenia blokada nerwu/ów miedzyżebrowych a następnie regularny ruch