Silny ból w okolicy jajnika a starania o ciążę

Witam. Od 6miesiecy miesiaczkuje regularnie co 28dni przy braniu duphastonu od 16 do 26 dc. Miałam dostac miesiaczke 23.02. W 19.02 i 20.02 czułam silny ból w okolicy prawego jajnika. Test wyszedl negatywnie. Staramy sie z mezem od 6 mcy o dziecko i niestety co miesiac jest to samo tyle tylko ze teraz miesiaczki nie widac. Prosze powiedziec czy taki bol towarzyszy zapłodnieniu czy jednak wyttworzył mi sie torbiel. Pozdrawiam

Pani obawy rozwieje wykonanie USG dopochwowego. Starania się o dziecko przez sześć miesięcy to jeszcze nie problem. Proszę porozmawiać z lekarzem. Warto też pamiętać, jeżeli próby będą dalej nieudane, że w tych staraniach biorą udział dwie osoby i sprawdzić płodność zawsze należy zarówno u kobiety jak i u mężczyzny.