Silny ból w okolicy lędźwi

Wczoraj rano wstałam z fotela i w okolicy lędźwi pojawił się okropny ból, nie mogę się wyprostować i mam problemy z poruszaniem się, wzięłam lek przeciwbólowy, ale nie pomógł, nasmarowałam bolące miejsce maścią NAPROXEN, który również nie pomaga. W nocy nie mogłam spać ponieważ każdy ruch sprawiał mi ból. Dodatkowo przy staniu zaczyna robić mi się słabo.Co mogę zrobić by złagodzić te dolegliwości i co właściwie mi jest?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej przyczyną Pani dolegliwości jest tzw. lumbago. Warto zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.