Silny ból w pięcie u 30-latki

Witam.Potworny bol w piecie zaczynajacy sie od wenetrznej strony piety...ani stac.a jak usiade lub leze nie moge stapnac z bolu...

Jeżeli bóle są najsilniejsze rano po wstaniu z łóżka (szczególnie pierwsze kroki) oraz nasilają się w ciągu dnia to najprawdopodobniej cierpi Pani na zapalenie rozcięgna podeszwowego (czy tzw. ostrogę piętową) . Niemniej powinna się Pani udać do ortopedy w celu zbadania, zlecenia ewentualnie badan dodatkowych.
Pozdrawiam