Silny ból w podbrzuszu przy wypróżnianiu

Witam, wczoraj na imprezie nagle poczułam bardzo silny ból w podbrzuszu. Szczególnie przy siadaniu i jak się załatwiałam. Byłam pod wpływem alkoholu, więc szybko zasnęłam, dzisiaj już ból ustępuje, ale nadal trochę go czuję. Co to może być? Nie mam przy tym krwawień, nie jest mi slabo, nie mam gorączki. Po prostu tylko boli. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem wielu patologii w obrębie dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz innych struktur miednicy małej. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.