Silny ból w prąciu podczas wytrysku wywołanego masturbacją

Dzień dobry, moja sprawa wygląda następująco: podczas masturbacji podczas wytrysku poczułem bardzo silny ból w prąciu, na wysokości podstawy żołędzia. Po nim nastąpił szybki spadek erekcji i pieczenie w żołędziu. Było to jednorazowe zdarzenie. Na chwilę obecną (5 dni po wypadku) nic już nie boli (pieczenie po wytrysku jest nadal), natomiast nie czuję napięcia zaraz przed wytryskiem jak wcześniej, rzekłbym że siła uczucia orgazmu zmalała, odczuwam też, że strumień nasienia leci jakby bardziej bez przeszkód, zatem zakładam, że coś zwężało mu drogę. Martwi mnie następujący po wytrysku bardzo szybki spadek erekcji, jeszcze tydzień temu przed zdarzeniem był on powolny. Byłem u urologa w sobotę, raptem 3 dni po zdarzeniu, nie zrobiono mi usg, lekarz uznał że ból podczas wytrysku jest przyczyną problemów z prostata i ją zbadał palpacyjnie nie znajdując objawów jakichkolwiek problemów z prostatą. Zalecił badanie usg, ale prostaty... Bardzo bym chciał zrobić usg całych narządów rodnych w szczególności członka w stanie erekcji w miejscu gdzie odczułem ból, podejrzewam jakieś uszkodzenie mechaniczne, skoro wpłynęło ono na zachowywanie erekcji członka, bardzo proszę o poradę, gdzie mogę takie badanie zrobić w Łodzi i co mi mogło się stać. Pozdrawiam

Witam!
Trudno wskazać jednoznaczną przyczynę Pańskich objawów. Bardzo możliwe, że po niedługim czasie abstynencji wszystko powinno wrócić do normy. Wydaje się, że takie badanie o którym Pan mówi nie jest standardowo wykonywane i może być nieosiągalne. Proponuję odpocząć przez kilkanaście dni od masturbacji, a jeśli w badaniu USG nic nie wyjdzie niepokojącego i problem będzie się utrzymywał warto skonsultować problem z seksuologiem. Z uwagi na wiek, problemy z prostatą są mało prawdopodobne. Teoretycznie podczas wytrysku nie powinno dojść do żadnego uszkodzenia w drodze wyprowadzającej nasienie. Niestety w tej chwili nic więcej powiedzieć się nie da. Pozdrawiam serdecznie!