Silny ból w prawym łokciu i przechodzenie prądu przez ciało

Witam. Od dwóch tygodni kiedy się budzę mam silny ból w prawym łokciu i przechodzi mnie prąd tak jakbym się w łokiec uderzyła.Po czym po kilku sekundach przechodzi mocne ciepło do dłoni. Na początku czułam zdrętwiałe tylko dwa środkowe palce po czym po jakimś czasie przechodziło. Teraz drętwienie przechodzi na całą dłoń i wszystkie palce i utrzymuje się cały czas.Czasami czuję mrowienie w palcach u stóp.Od tygodnia czuję bóle kręgosłupa strasznie męczący. Proszę o szybką odpowiedz.Pozdrawiam

Dolegliwości łokcia nie mają nic wspólnego ze stopą, dolegliwości łokcia może wyjaśnić badanie EMG w kierunku cieśni stawu łokciowego a nim się wyjasni pobrać zabiegi rehabilitacyjne, pozdrawiam