Silny ból w stawie kolanowym po urazie kolana

Witam Mam problem z stawem kolanowym lewego kolana. Odczuwam po wysiłku silny ból od strony wewnętrznej. Ból odczuwalny jest w rzepce od prawej strony ( tutaj miesiac temu spadło 30 kilo przygniatając rzepke w stalowy kant), zaś od wewnetrznej strony kolana już od dawna pojawia sie silny ból po wysiłku związanym z bieganiem. Zapalenie trwało kilka dni. Biegałem pierwszy raz od roku, rozgrzewka i kilka mniejszych truchtów wykonałem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na nieprawidłowości w obrębie struktur stawu kolanowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest badanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.