Silny ból wrzodów żołądka i wymioty

Witam, 4 dni temu dostalam silnego bolu wrzodow zoladka, wymiotowalam cala noc a zoladek bardzo mnie bolal. Rano bylo troszke lepiej wiec skusilam sie na kawalek papryki, moj blad poniewaz od tamtego momentu bardzo boli mnie zoladek. Biore leki roznego rodzaju jak Anestelog, Ranigast, tableki przeciwymiotne, pije len, rumianek i tp. Nic nie pomaga a ja czuje sie coraz gorzej poniewaz jestem wycieczona. Co zrobic (nie moge pojsc do lekarza poniewaz jestem za granica kraju).

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę zadzwonić do swojego ubezpieczyciela i dowiedzieć się jaką pomoc lekarską ma Pani gwarantowaną w swoim ubezpieczeniu, być może nie obejdzie się bez wizyty u specjalisty.

Pozdrawiam