Silny ból z tyłu głowy od kilku tygodni

Od paru tygodni strasznie boli mnie głowa z tyłu z prawej strony tabletki przeciwbólowe przestają pomagać niewiem co mam robić lekarze tylko przypisują mi tabletki a żaden niekieruje na przeswietlenia

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie każdy ból głowy wymaga badań dodatkowych. Jeśli lekarz po zbadaniu Pani uważa, że nie ma potrzeby robienia żadnych badań dodatkowych to oznacza, że na podstawie wizyty wie co jest przyczyną. Proszę zgłosić się jeszcze raz do tego lekarza aby zmienił tabletki przeciwbólowe.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można określić przyczyny. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.